BURAK ELEKTRiK

San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

1995 yılında kurulmuş olan şirketimiz on yılı aşkın bir süredir müşterilerimizin etkin ve operasyonel maliyetin etkin olması amacıyla GENERAL BETTER marka endüstriyel fanların TURN-LINK marka pdu alüminyum grup prizlerin ithalatını mükemmel tedarikçi konumuyla gerçekleştirmektedir.

Sürekli iyileştirme ve yeniliğe bağlılığımızın bir parçası olarak firmamız telekom, rack kabinet, havalandırma ve soğutma üniteleri, enerji, pano soğutma, medikal, ekipman ve makineler dahil olmak üzere soğutma ve havalandırmada kullanılan AC/DC fanların satış ve pazarlamasını yüksek sorumluluk duygusuyla yürütmektedir.

AC soğutma fanları 80-280 mm. ölçüleri aralığında, alüminyum gövdeli, plastik ve metal pervane modelleriyle müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaktadır. General Better fanlar tüm modelleri uluslararası CE, ROHS, UL sertifikalarına sahiptir. Sürekli değişen piyasa koşullarında esnek yapımız sayesinde müşterilerimizin özel fan ihtiyaçlarını özel çözümler sunarak, taleplerini anında karşılamak öncelikli hedefimizdir.

Müşterilerimize rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin malzeme modelleri ve katma değer sağlamak amacıyla 2010 yılında TURN-LINK marka PDU Alüminyum Grup Prizlerin Türkiye distribütörlüğünü alarak rack kabinet ve telekom müşteri grubumuzun priz gereksinimlerini karşılayarak, güvenilir kalite ve uygun fiyatlarla pazar payı büyüme matrisinde önemli mesafeler katettik. PDU alüminyum grup prizlerimiz uluslararası CE, ROHS, CB, IEC kalite sertifikalarına sahiptir ve TSE onaylıdır.

Firmamız KTO-1140, KTS-1141 compakt termostat ve NTL-7000 oda tipi termostatları NTL markasıyla ithal etmektedir. NTL marka termostatlar CE, ROHS gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak, müşteriye yakın olmakla mümkündür.

Saygılarımızla.

BURAK ELEK. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.